Премія дістається вченим за досягнення, "які спочатку викликають сміх, а потім примушують замислитися". Список переможців наведено на офіційному сайті.

Отже, найбезглуздіші наукові відкриття року:

Фізика

Вчені довели, що всі ссавці вагою 3 кілограми і більше випорожнюються приблизно за однаковий час — близько 21 секунд.

Хімія

Наукові діячі відкрили частковий спосіб перетворювати зварені курячі яйця назад в сирі.

Біологія

Приз за дослідження, яке показало: якщо курці приробити протез хвоста, вона буде ходити, як динозавр.

Медицина

Премію отримали японські вчені за вивчення користі і шкоди від поцілунків.

Медична діагностика

Британський вчений довів, що посилення болю в животі при переїзді через лежачого поліцейського свідчить про наявність гострого апендициту.

Економіка

Єдині лауреати без наукового ступеня. Премію вручили керівництву поліції Бангкока, яке запропонувало виплачувати поліцейським премію за відмову від хабара.

Математика

За точний підрахунок. Вчені мужі з'ясували, що марокканський султан Ісмаїл мав займатися сексом щодня протягом 32 років для того, щоб зачати 888 дітей.

Менеджмент

Виявляється, багато лідерів бізнесу пережили в дитинстві стихійні лиха. Наприклад, землетруси, виверження вулканів, цунамі й пожежі. Для них стало великим потрясінням і "виробило" любов до ризику.

Література

Приз пішов у Нідерланди за доказ, що як мінімум у десяти різних мовах, які не перебувають між собою в мовному спорідненні, вигук "а?" Використовується для того, щоб перепитати співрозмовника.

Психологія і ентомологія

Нарешті всі знають, в якій з частин тіла найдошкульніше відчувається бджолиний укус. Учений підставляв бджолам потилицю, середню частину ноги, плече, пеніс і ніздрю.