Міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу заявив, що країна-агресорка нібито готова розпочати переговори із країнами Заходу. Він вважає, що вони мають стосуватися України та "подальшого співіснування", передає 24 Канал.

Дивіться також Воювати не можна зупинятися․ Як змінилися військові спроможності Росії з 24 лютого 2022 року

У Росії готові до "політичних дискусій"

Шойгу зазначив, що готовність до переговорів зберігають на випадок створення "необхідних умов". У такому випадку країна агресорка готова до "політичних дискусій", але на "реалістичних засадах". Глава ворожого міноборони вважає, що переговори мають стосуватися "постконфліктного врегулювання української кризи" та "подальшого співіснування із Заходом".

Крім цього, він переконував, що Росія нібито хоче забезпечити "рівноправні відносини між усіма ядерними державами – постійними членами Ради безпеки ООН". За його словами, це необхідно, оскільки вони несуть "особливу відповідальність" за мир та стабільність у світі.

Щоб сформувати справедливий, багатополярний світопорядок, потрібно оновити архітектуру міжнародної безпеки, надати їй більшої стійкості,
– заявив Шойгу вкотре цитуючи тези російської пропаганди.

Путін вважає, що Україна хоче переговорів

  • Російський президент 17 жовтня прибув до Пекіну для участі у форумі "Один пояс, один шлях". За підсумками свого візиту очільник Кремля знову наговорив маячні. Путіну привиділося, що Київ, мовляв, вже подумує над тим, аби сісти з ним за стіл переговорів.
  • На пресконференції глава країни-агресорки заявив, що влада в Україні начебто заговорила інакше. Якщо раніше вона казала, що Росії треба завдати стратегічної поразки, то тепер нібито схиляється до вирішення конфлікту шляхом мирних переговорів.
  • Тим часом позиція українських посадовців залишається незмінною: Україна не сяде за стіл переговорів із Росією допоки на території нашої країни перебувають російські окупанти. Війська Росії повинні вийти з України та повернутися до кордонів 1991 року.