Путіну привиділося, що Київ, мовляв, вже подумує над тим, аби сісти з ним за стіл переговорів.

Дивіться також Європейські делегати відмовилися слухати Путіна у Пекіні: вийшли з зали перед виступом

Мрія Путіна

Так, на пресконференції глава країни-агресорки заявив, що влада в Україні начебто заговорила інакше. Якщо раніше вона казала, що Росії треба завдати стратегічної поразки, то тепер нібито схиляється до вирішення конфлікту шляхом мирних переговорів.

Це трансформація в правильному напрямку, за це похвалю, але цього недостатньо,
– зазначив російський президент.

Він додав, що для того, аби почати "домовлятися", треба спершу скасувати декрет, який забороняє це робити.

Тим часом слід зазначити, що в Україні доволі тверда позиція щодо ймовірних переговорів із Росією. Офіційні особи, серед них президент, неодноразово наголошували, що для початку переговорного процесу Росія мусить вивести усі свої війська з території України.

Путін прибув в гості до Сі Цзіньпіна: що відомо

  • 18 жовтня почалися перемовини Владіміра Путіна й Сі Цзіньпіна. Обидва політики заявили про поглиблення співпраці між країнами, зокрема у політичній та стратегічній сферах.
  • Раніше у рамках форуму "Один пояс, один шлях" Путін зустрівся з угорським прем'єром Орбаном. Російський президент заявив, що, мовляв, його держава, досі "продовжує підтримувати стосунки з багатьма країнами Європи". А Орбан запевнив очільника Кремля, що Угорщина ніколи не хотіла протистояти Росії. Також він назвав війну в Україні "воєнною операцією".
  • Під час свого візиту до Пекіну Путін не забув прокоментувати й передачу Україні ATACMS. Він назвав її "черговою помилкою США", яка нібито "не змінить ситуацію на фронті", однак тільки "створить додаткову загрозу".
  • Тим часом ефективність далекобійних ракет ATACMS ЗСУ довели, вдаривши по окупантах на аеродромах Луганська та Бердянська.