За словами Шойгу, нинішні обставини "диктують необхідність вживання термінових спільних заходів" щодо укріплення обороноздатності обидвох країн. Про це посіпака Путіна заявив російським пропагандистським ЗМІ після зустрічі з білоруським військовим високопосадовцем.

Читайте також Путін уже не прив'язується до дат, – у МВС спростували "дедлайни Кремля"

Росія та Білорусь планують спільно й терміново "посилювати обороноздатність"

Зазначається, що у ході зустрічі очільники міністерств країн-агресорок обговорили воєнно-політичну ситуацію, питання військово-технічного співробітництва між відомствами двох країн, підготовку до спільних оперативних навчань під назвою "Щит союзу – 2023", а також питання так званого "патріотичного виховання" молоді.

Додамо, що після зустрічі з Хреніним, Шойгу дав коментар російському пропагандистському ЗМІ, у якому наголосив на необхідності укріплення "обороноздатності" при нинішніх обставинах.

Обставини диктують необхідність вживання термінових спільних заходів з укріплення обороноздатності "союзної держави", підвищення боєготовності регіонального угруповання військ та єдиної регіональної системи протиповітряної оборони,
– заявив Шойгу.

Російський міністр підкреслив, що такі дії стають "все більш актуальними", і Росія готова надати підтримку "білоруським друзям".

Зверніть увагу Білоруси бачать, що економіка починає розвалюватись, – представник Тихановської

До слова, актуальність таких дій й справді посилюється, адже серія "бавовни" у Росії продовжується. Так звані "хлопки" на території країни-агресорки й далі лунають:

  • Під Москвою 23 червня спалахнув завод з виготовлення фарб. Унаслідок інциденту обвалився дах будівлі – там було 10 місткостей з легкозаймистими речовинами.
  • Тим часом у Бурятії виникли перебої з електроенергією – на Гусиноозерській ГРЕС виникла аварія. В Улан-Уде унаслідок інциденту припинили свій рух трамваї та перестали працювати світлофори.
  • Днями раніше у Брянській області палала військова частина. Унаслідок пожежі згоріло багато російської техніки, яка, ймовірно, ремонтувалася після бойових дій в Україні.
  • Неподалік Москви, у Сергієвому Посаді, пожежа трапилась на території оптико-механічного заводу – з-поміж іншого, там виготовлялась і військова оптика.
  • Загорівся нещодавно й Новошахтинський нафтопереробний завод у Ростовській області, який пов'язують з дружиною Віктора Медведчука. На одному з оприлюднених відео видно, що НПЗ атакував невідомий безпілотник.

Не пропустіть – Білорусь може надати Росії місце для військової бази: дивіться відео