Про це повідомляє "Медуза" з посиланням на російського журналіста Сергія Каніва.

Читайте також: Шпигунський скандал в Нідерландах: у Москві підготували різку відповідь

Він у свою чергу з посиланням на джерела розповів про "невтішні" підсумки наради: його учасники прийшли до висновку, що агенти "не дотримувалися елементарних основ" роботи за кордоном.

Одним з винних у провалі операції в Нідерландах визнали другого секретаря посольства Костянтина Бахтіна, який координував операцію по кібератаці на ОЗХЗ: місцева контррозвідка прослуховувала його телефон і "пасла їх (чотирьох росіян, звинувачених в атаці, – Ред.) з самого початку".

За даними Центру "Досьє", під час навчання в Військово-дипломатичній академії в Москві Бахтін жив в тому ж гуртожитку, що і Анатолій Чепіга, якого звинувачують в отруєнння Скрипалів, зазначається, що вони дружили сім'ями.

Нагадаємо, 4 жовтня влада Нідерландів оголосила про висилку в квітні 2018 року чотирьох росіян, які планували здійснити кібератаку на Організацію по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ).
Згодом, Мін'юст США висунув звинувачення сімом росіянам у спробі втручання у роботу мереж великих міжнародних організацій, таких як Антидопінгове агентство, Організація заборони хімічної зброї, Міжнародна асоціація легкої атлетики, FIFA та інші.
Слідом за США та Нідерландами зовнішню розвідку Міністерства оборони Російської Федерації у кібератаках звинуватила Німеччина та Канада. Також на дії Росії відреагувала й Чехія.