Джерела 24 Каналу надали ексклюзивні фото цинічного документа, який знайшли у Шуфрича. Правоохоронці виявили достатньо доказів для оголошення нардепу підозри у державній зраді.

Дивіться також Уроки історії та "героїзація нацизму": як і чому Путін маніпулює темою Голокосту

Плани щодо окупованих територій

Під час обшуку у Нестора Шуфрича СБУ виявили документ зі сформованою "концепцією" автономії Донецької та Луганської областей у складі України. Документ передбачає перейменування цих областей у так звані "краї", широкі права, можливість самостійного проведення виборів, формування окремого уряду та парламенту.


Підривний документ зберігався у Шуфрича / джерела 24 Каналу

Зокрема, цей документ пропонує надати повну свободу дій для забезпечення економічної самостійності, національних потреб, розв'язання гуманітарних питань у сфері освіти, мови та культури.

Місцева "влада" могла б самостійно організувати референдум, а також узгоджувати звільнення прокурора, голів МВС та СБУ. Також окремо в документі вказали можливість "забезпечувати функціонування державних та національних мов краю". Очевидно, що мова йде про російську мову.


Документ передбачає широкі права місцевого "уряду" / джерела 24 Каналу

У кожному з "країв" нібито мали призначити представника президента, який би слідкував за дотриманням Конституції. Проте для ухвалення відповідної "концепції" Уряд мав би змінити законодавство.


Концепцію сформували ще з початком вторгнення / джерела 24 Каналу

Під документом, датованим липнем 2014 року, стоять підписи зрадника Віктора Медведчука та самого Нестора Шуфрича.

Обшуки у Шуфрича: що відомо

  • 15 вересня СБУ завітала додому до Нестора Шуфрича з обшуком щодо функціонування в Україні шпигунської мережі. Йому інкримінували роботу на одного із колишніх заступників секретарів РНБО. Він у 2014 році виїхав до Москви, де його завербувало російське ФСБ.
  • СБУ знайшла достатньо доказів підривної діяльності Шуфрича та повідомила нардепу підозру в держзраді. Повідомляється, що той виконував завдання агента ФСБ Володимира Сівковича.
  • Також під час обшуків у Шуфрича знайшли георгіївські стрічки, радянські медалі, двоголові орли, кителі. Також він має посвідчення Верховної ради СРСР та Міністерства шляхів сполучення неіснуючої вже країни.