"Сибір" удома переграв московське "Динамо"

20 листопада 2010, 17:40

Випробування "Сибіром" лідери заходу не витримали. Після трьох перемог поспіль московське "Динамо" капітулювало в Новосибірську.

Вже за перше вилучення в матчі столична команда була покарана голом. Вілле Ніємінен на добиванні діяв холоднокровно та не метушився – 1:0.

Ще до першої перерви ліхтар за воротами Гарнета запалав удруге. Ігоря Мірнова захисники залишили напризволяще перед самими воротами і форвард спокійно розстріляв ближній кут. Усі зусилля "динамівців" відігратися залишалися безрезультатними аж до останньої хвилини матчу.

Горовіков скоротив рахунок до мінімуму, коли до сирени залишалося лише 25 секунд. Цей час гості грали без голкіпера, встигли нанести чотири кидки по воротах, однак поразки так і не уникнули. 2:1. "Сибіряки" на власному майданчику здобули шосту перемогу поспіль і очолили турнірну таблицю дивізіону Чернишова.