За даними аналітиків, його відсторонили через погане управління військовими на фронті. До цього Сичевой займався командуванням на Бахмутському напрямку.

До теми Кремль досі не знає, які українські території вважати анексованими, – ISW

Сичевой більше не керує Бахмутським напрямком

Експерти ISW, посилаючись на заяви російського інструктора з десантно-штурмового підрозділу "Шторм Z", зазначили, що Сичевого могли зняти з посади через неправильні командирські дії на фронті. Зокрема, це пов'язано з намаганнями окупантів повернути свої втрачені позиції на Бахмутському напрямку.

Російське військове командування зняло Сичевого з позицій за проведення непідготовлених контратак без жодної підтримки на Південь від Бахмута в районі Кліщіївки та Андріївки. Нинішня офіційна посада Сичевого в російській армії невідома,
– сказали в ISW.

Аналітики нагадали, що Сичевой раніше командував групою військ "Захід" російської армії у Харківській області до свого звільнення на початку вересня 2022 року. Тому така заява є першою поміченою спекуляцією про те, що Сичевой брав участь у військових діях в Україні після успішної Харківської операції ЗСУ.

Крім того, експерти американського Інституту вивчення війни наголосили, що Сичевой відмовляється від усіх запитів журналістів про коментарі. Зокрема, тих видань, які вказували на те, що Сичевой зберіг офіційну посаду і, можливо, мав намір зберегти цей пост прихованим.

Раніше росіяни усунули ще одного свого генерала від посади

  • Аналітики американського Інституту вивчення війни 30 вересня зазначали, що російське військове командування могло усунути з посади генерала Міхаіла Теплінського. Він командував повітряно-десантними військами Росії.
  • Експерти також наголосили, що такі заяви можуть свідчити про переломні моменти в складі російського військового командування. Зокрема, в оприлюдненому окупантами списку "воєнного кабінету" Путіна Теплінського не було.
  • Наостанок в ISW сказали, що наразі російським "воєнкорам" допомагає самоцензура російських видань. Адже це дозволяє російським мілблогерам критикувати дії Кремля й спекулювати темою щодо вищого військового керівництва.