Саме тоді, як розповів розслідувач міжнародної дослідницької організації в інтерв'ю, Путін працював у мерії Санкт-Петербурга.

Важливо В ОП засудили оприлюднення внутрішніх документів розвідки щодо вагнерівців

За збігом обставин, Грозєв у той час жив і працював у Петербурзі. Приблизно у 1995 році він вперше зустрівся з Володимиром Путіним.

Виявилося, що він підписав нашу першу ліцензію для радіостанції "Ельдорадіо". Тому що він тоді відповідав за спільні підприємства, а наше було американсько-російське,
– пояснив Грозєв.

Путін був нетовариським

Також він поділився своїм першим враженням від їхньої зустрічі. Грозєв зазначив, що чинний очільник Кремля був досить нетовариським.

Путін опинився на якомусь нашому святі – десь у кутку сидів. Він був запрошений від мерії й був у кутку, абсолютно ні з ким не спілкувався. Мабуть, людина з комплексами таки,
– сказав розслідувач.

Що відомо про Bellingcat?

Це дослідницька пошукова мережа, яка розслідує резонансні події за допомогою інформації, що є у відкритому доступі. Bellingcat останні 8 років активно займається й подіями в Україні. Зокрема, завдяки журналістам світ побачив факти перетину кордону російськими військовими й збиття ними ж літака MH17. А нещодавно розслідувачі Bellingcat опублікували звіт про причини зриву спецоперації із затримання у Білорусі російських найманців із ПВК "Вагнера".

Щоправда, документ, який подробиці описує деталі цієї операції, не дає відповіді на головне питання: чи був зрив операції результатом цілеспрямованого "зливу" секретної інформації керівництвом країни.