Наразі актуальна протяжність фронту російсько-української війни дорівнює 3 750 кілометрам. Саме таку лінію оборони наразі захищають Збройні Сили.

Дивіться також Продовжують успішно наступати: Сирський показав відео штурму ЗСУ на Бахмутському напрямку

Сили оборони розповіли про актуальну лінію фронту

Військові наголосили, що протяжність фронту під час радянсько-німецької війни становила 6,2 тисячі кілометрів. І хоча це майже вдвічі більше ніж лінія оборони, яку тримають українці зараз, однак наша держава сама бореться проти найбільшої за площею країни у світі, і вдало її перемагає.

Крім цього, у Збройних Силах пригадали, що у Першій світовій війні українці мусили захищати ділянки у 480 кілометрів на Заході та 900 кілометрів на Сході. Сумарно ця цифра вдвічі менша від фронту російсько-української війни.

Цифра 3 750 кілометрів відображає рівень напруги, який щоденно відчувають на собі Сили оборони, захищаючи нашу землю від російських окупантів,
– зазначили військові.

Сили оборони також зауважили, що ця цифра дає можливість оцінити хоробрість та жагу до свободи українських героїв. Наостанок вони запевнили, що Україна обов'язково звільнить всі тимчасово окуповані території та поверне свою історичну справедливість.

Українці щодня зменшують протяжність фронту

  • Нещодавно командувач Сухопутних військ Олександр Сирський виклав у мережі відео, де показав, як наразі звільняють українські території наші воїни. За його словами, операція на Бахмутському напрямку пройшла успішно.
  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр 18 травня зазначила, що ЗСУ контролюють південно-західну частину Бахмута. За її словами, Сили оборони на окремих ділянках просунулися від 500 до 1 000 метрів.
  • Того ж дня речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий розповів, що українські сили просуваються на флангах біля Бахмута. Зокрема, за 17 травня вони просунулися на відстань від 150 до 1 700 метрів.