Користувачі мережі одразу вибухнули жартами про оригінальність і "кмітливість" росіян. 24 Канал зібрав реакцію та жарти українців про маскувальну сітку на ППО у центрі столиці країни-агресорки.

Читайте також Істерія з ППО: за 6 кілометрів від резиденції Путіна на Валдаї встановили "Панцир-С1"

Як мережа жартує з "замаскованих" "Панцирів"

Як тільки в інформаційному просторі з'явилися повідомлення про те, що росіяни встановлюють на дахах Москви системи ППО "Панцирь-С1", українці почали жартувати про очікувані "3 дні війни" Путіна і сурову реальність. Тепер соцмережі вибухнули від оновленої "закамуфльованої" версії "Панцирів".

Мовляв, звісно, тепер систем ППО на дахах геть не видно. Український громадський активіст та військовослужбовець Сергій Стерненко відреагував на подію у своєму Twitter.

Глузування Стерненка підхопили й інші користувачі соцмереж. Вони зауважили, що тепер "Панцирь" схожий на справжню "військову ціль".


Українці оцінили маскування російської ППО / Скриншот 24 Каналу

Деякі влучно відзначили, що такі маніпуляції з "Панциром" ні що інше, як підігрівання страху у російському суспільстві. Кремль продовжує свою пропаганду про "небезпеку", яка нависла над Росією.


Українці вважають маскування ППО черговою ІПСО / Скриншот 24 Каналу


"Панцир-дівчинка" у центрі Москви / Скриншот 24 Каналу

Хай там як, маскування "по-кремлівськи" потішило українців. Вони одноголосно констатували, що тепер "точно нічого не видно".

Українці іронізують "винахідливості" росіян / Скриншоти 24 Каналу

Зверніть увагу Не лише "Панцирі" на дахах: у Росії вже звітують про роботу ППО під Москвою

Встановлення систем ППО на дахах адмінбудівель: що про це відомо

  • Встановлення ППО "Панцирь-С1" на дахах адмінбудівель у центрі Москви викликало справжній резонанс. Країна-агресорка, що від початку вторгнення заявляла про амбітні плани з захоплення України, раптом встановлює системи протиповітряної оборони у центрі столиці.
  • Згодом з'явилася інформація про те, де саме встановили системи ППО. Мовиться про Міноборони на Фрунзенській набережній, адміністративну будівлю в Тетеринському провулку та ГУ МВС на Петрівці, 38.
  • Вони розміщені таким чином, що повністю перекривають і захищають Кремль та й загалом значну частину Москви. Водночас у Повітряних Силах висміяли таку поведінку росіян і зазначили, що у цивілізованих країнах ставлять спеціальні модульні установки, а не цілі машини на колесах.