Також до Авдіївки зараз дуже ускладнена логістика. Про це 24 Каналу розповів військовий оглядач Денис Попович.

Дивіться також Росіяни зайшли в Хромове та Степове: як за тиждень змінилась карта фронту

Ворог тисне з усіх боків

Денис Попович зазначив, що втримувати фронт на Авдіївському напрямку дуже складно, але українські захисники стійко тримаються. Однак ситуація там складна, тривають важкі бої.

Ворог там тисне у всіх напрямках: з півдня, з півночі, у районі Авдіївського коксохіму, з боку Авдіївської промзони. Зараз вони шукають слабке місце. Тому ситуація складна,
– підкреслив він.

Попович про бої біля Авдіївки: дивіться відео

Ситуація на Авдіївському напрямку: останні новини

  • У Генштабі ЗСУ повідомили, що росіяни не полишають спроб оточити Авдіївку. Українські захисники стійко тримають оборону, завдаючи ворогу значних втрат. Сили оборони успішно відбили 34 атаки загарбників в районах східніше Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, Сєверного, Тоненького, Первомайського Донецької області.
  • Авдіївський напрямок – один з найскладніших на фронті. Речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун заявив, що на цьому напрямку тривають активні піхотні атаки окупантів, хоч ворог продовжує втрачати особовий склад сотнями.
  • Начальник Авдіївської МВА Віталій Барабаш зауважив, що у місті вже давно немає жодних комунікацій. Електрика, газ і тепло були востаннє навесні 2022 року, а централізована вода – ще до повномасштабного вторгнення. Станом на ранок 6 грудня в Авдіївці залишаються 1282 людини. Евакуація триває, але за останній тиждень її темп суттєво зменшився. Якщо раніше виїжджало до 20 людей, то тепер – до 5–6.