Розвідка Британії повідомляє, що Росія завершила облаштування майже безперервної системи траншів завдовжки Сватове на Луганщині та російським кордоном. Лінія оборони окупантів завдовжки 60 кілометрів.

До теми Частина керівництва Росії вірить у можливе вторгнення ЗСУ, – британська розвідка

Що відомо про оборону окупантів на Луганщині

За даними британської розвідки, уздовж російської лінії оборони в районі Сватового дислоковані підрозділи 1-ї гвардійської танкової армії РФ.

У розвідці додали, що ці підрозділи зазнали тяжких втрат під час втечі з Харківської області у вересні 2022 року. Тож, ймовірно, частково їх посилили мобілізованими резервістами. При цьому її чисельність залишається значно нижчою від заявленої (заявлена чисельність – понад 25 000 осіб).

Росіяни готують оборону й в Маріуполі

  • Зараз окупанти укріплюються навколо Маріуполя, перетворюючи місто на тилову військово-логістичну базу.
  • У військовому містечку неподалік окупованого Севастополя загарбники почали виробляти бетонні укріплення, які масово везуть на інші тимчасово окуповані території цивільними вантажівками.
  • 6 грудня перший такий вантаж з укріпленням "зуби дракона" прибув до Маріуполя та був спрямований на укріплення лінії оборони по трикутнику Маріуполь-Мангуш-Нікольське.
  • Цього ж дня у Лівобережному районі Маріуполя в районі "Ранкового ринку" вперше з початку вересня встановили мобільний блок-пост, на якому проводилась перевірка автівок та пішоходів.