Таку думку 24 Каналу висловив військовий оглядач Андрій Харук, зауваживши, що з погляду зовнішнього спостерігача можна констатувати, що окупанти не досягли своєї цілі. Якщо частина резервів і була перекинена, то лише незначна.

Читайте також Важкі бої в Часовому Яру і провокація росіян у Рижівці: як змінилася лінія фронту за тиждень

Яка мета Росії

Ворог хотів, щоб стратегічні резерви України направили на північний напрямок. Але туди могла потрапити хіба що частина наших сил, тому "оголення" інших ділянок фронту не відбулося.

"Росіяни змогли просунутись, закріпитися на кілька кілометрів в глибину території України й наразі все. З огляду на ті повідомлення, які ми маємо про Вовчанськ, то там Сили оборони мають певні успіхи", – зауважив військовий оглядач.

Ситуація у Вовчанську: дивіться на карті

Проте зараз ми дізнаємось досить неприємну інформацію про посилення штурмів на Донбасі, зокрема у напрямку Краматорська. Ймовірно, окупанти вирішили, що настав час спробувати досягти успіху саме там, поки увага звернена до Харківщини.

"Росіяни не можуть добитися успіху у вигляді прориву нашого фронту. Вони ввели в дію всі види конвенційного озброєння, які тільки мали. Всю свою оперативно-тактичну авіацію, єдине, що в них ще залишилось – це тактична ядерна зброя", – підкреслив Андрій Харук.

Що відбувається на фронті: актуальні новини

  • Бойові дії тривають у прикордонному місті Вовчанськ на Харківщині. Більшу частину населеного пункту контролює Україна, втім частина територій, яка ближче до кордону з Росією, є у зоні повного ураження. Бої йдуть за кожну вулицю та квартал.
  • Ворог наближається до Часового Яру. Спершу там намагалися закріпитися малі штурмові групи росіян. Крім цього, окупанти постійно скидають КАБи. Найбільше від обстрілів потерпає південна частина міста. Збройні Сили тримають ворога під вогневим контролем.
  • Окупанти наближаються до критично важливої траси, яка веде на Костянтинівку. Загарбники хочуть розвивати наступ на Покровськ, Мирноград, Селидове. На всій лінії фронту саме Покровський напрямок залишається "найгарячішим".