Про це заявив херсонський журналіст Костянтин Риженко. За його словами, наразі у місті супротив чинить усе: сама земля і люди.

Зверніть увагу На Херсонщині 12 жителів окупованого села пішки евакуювалися у безпечне від росіян місце

Яка ситуація на Херсонщині

Супротив всеосяжний. Можуть підірвати? Підірвуть. Можуть отруїти? Отруять. Можуть розповісти, де перебувають військові? Розкажуть. Якщо не можуть нічого зробити із вищеперерахованого, то просто плюнуть у стакан з водою, – настільки великий опір,
– розповів журналіст.

За словами Риженка, фсбшники розуміють, що росія навряд чи піде на референдум і що у якийсь момент окупантам доведеться йти звідти. А до цього треба заробити.

Тому вони поставили на потік усе: вивіз металу, техніки, обладнання, завезення спирту, торгівлю наркотиками через Крим. Журналіст зазначив, що для них це золотий час, щоб нажитися.

"Якщо буде йти усе так, як зараз воно йде, у якийсь момент ми деокупуємо Херсон. І ми отримаємо повністю розграбоване місто. Воно буде не зруйноване, а саме розграбоване, зі збіднілим і психологічно зламаним населенням", – наголосив Риженко.

Він додав, що, коли відкриють катівні і масові поховання, розберуть згарища, на яких спалювали тіла закатованих у підвалах, то Буча здаватиметься ще й не таким жахом.

На Херсонщині почався контрнаступ

29 серпня усі українці почули довгоочікувану новину – Збройні Сили успішно почали контрнаступ на тимчасово окупованій території Херсонщини. Нашим військам вдалося прорвати першу лінію оборони ворога.

Українські військові можуть продовжувати контрнаступ на Півдні ще тижнями або й місяцями. Адже ЗСУ скористаються умовами, які самі встановили. Наразі військові дії ЗСУ не допомагають їм просунутися, але захисники завдають безліч ударів по скупченнях ворога. Про це повідомили в американському Інституті вивчення війни.

Варто переглянути – Нові деталі наступу ЗСУ на Херсонщині: дивіться відео