Це державна політика Кремля, тому у подібних процесах немає нічого дивного. Про це 24 Каналу розповів заступник постійного представника Президента України в АР Крим Денис Чистіков.

Зверніть увагу У Зеленського пов'язують смерті кримських активістів з репресіями Росії

Колаборанти відчувають, що ЗСУ вже близько

За словами Чистікова, на території тимчасово окупованого Криму також створюють місцеві приватні військові компанії, зокрема охоронні фірми, з якими укладають контракти буцім-то для забезпечення порядку на новоокупованих територіях Запорізької та Херсонської областей. Але насправді людей використовуватимуть для участі у військових операціях й охорони так званих "лідерів".

"Колаборанти розуміють, що звільнення Криму наближається. Вони вже думають про те, як забезпечити свою безпеку та вивезення майна під охороною. Тому взаємодія з Пригожиним не є дивною", – підсумував Денис Чистіков.

Масові репресії у Криму / Росіяни відчувають крах / Рух спротиву на півострові зростає: дивіться відео

Що відбувається у Криму: останні новини

  • У тимчасово окупованому Криму ФСБ влаштувала обшуки у будинках кримських татар. Представники спецслужби затримали та відвезли у своє відділення декількох чоловіків.
  • Як зауважив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, на території півострова розпочалася антиукраїнська істерія. Окупаційна адміністрація забороняє українську символіку та навіть пісні.
  • На Новий рік у Криму сталося те, чого аж ніяк не очікувала окупаційна влада. Так, у новорічну ніч після виступу президента України Володимира Зеленського у Сімферополі, Євпаторії, Керчі та Джанкої запустили салюти. Такі проукраїнські прояви демонструють, що в Криму є люди, які підтримують Україну та чекають на ЗСУ.