Про це 24 каналу розповів речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий. За його словами, на Східному напрямку тривають складні бої, зокрема на Луганщині.

Зверніть увагу Від Білогорівки залишилась лише назва: росіяни зрівняли з землею селище на Луганщині

Зокрема, йдеться про ділянку фронту на лінії Сватове – Кремінна. Російські окупанти не втрачають надії якось змінити ситуацію на свою користь.

У районі Білогорівки та Стельмахівки росіяни іноді пробують вести контрнаступальні дії. Як правило, це закінчується для них серйозними втратами,
– наголосив Череватий.

ЗСУ знищують підрозділи мобілізованих росіян

Він додав, що на цій ділянці фронту також постійно триває артилерійська боротьба.

Ми намагаємося завдати ворогу максимальної шкоди та не дати йому у спокійних умовах вибудовувати лінію оборони. Також намагаємося не давати росіянам розгортати підрозділи мобілізованих, які знову прибули,
– розповів речник Східного угруповання ЗСУ.

За його словами, вже неодноразово російські частини зазнавали втрат та відступали.

Читайте також Що відбувається навколо Бахмута і чи дійсно Росія має там успіхи, про які заявляє: аналіз ISW

"Це навіть змушувало батьків мобілізованих шукати правди з командирами", – зазначив Череватий.

Речник Східного угруповання ЗСУ наголосив, що українські захисники намагаються тримати ініціативу у боях, де це тільки можливо, насамперед на Луганщині. Він додав, що це залежить від погоди та наявності сил та засобів.

Сергій Череватий розповів про наступ ЗСУ на Сході України: дивіться відео

Що відбувається на фронті: коротко

  • Як повідомили у Генштабі ЗСУ, росіяни намагаються поповнити втрати в особовому складі, озброєнні, боєприпасах, техніці та паливно-мастильних матеріалах. Окрім цього, вони перегруповуються, аби посилити частини та підрозділи на Лиманському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.
  • На Бахмутському та Авдіївському напрямках загарбники намагаються продовжувати наступ. Вони здійснили обстріли з артилерії різних типів по районах населених пунктів Білогорівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Опитне.
  • В Інституті вивчення війни припускають, що за декілька тижнів темпи бойових дій, зокрема на Сході, можуть зрости. Проте, за словами речника Східного угруповання ЗСУ Сергія Череватого, для цього потрібний ряд умов. Зокрема, важливо, якою буде зима та стан ґрунтів.