Про це 24 каналу розказав голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Так, за його словами, від такого населеного пункту як Білогорівка зараз залишилася лише назва, адже жодного вцілілого будинку там вже немає.

Зверніть увагу Коли розпочнуться морози, ЗСУ можуть дати гарні новини з Луганщини, – Гайдай

Населені пункти – непридатні для життя

Сильно постраждала і Макіївка. Тамтешні будинки зруйновані не так, як у Білогорівці, однак вони все одно обстріляні та непридатні для життя.

Складна ситуація і в Невському. Там половина будинків зруйнована повністю, частина – обстріляна, а декілька все ж залишаться вцілілими. Ба більше, там продовжують жити люди, наразі їхня кількість налічує близько 150 мешканців.

Як зауважив Гайдай, щоразу, коли до Невського приїжджає українська патрульна поліція або ж волонтери цих людей намагаються вмовити виїхати, адже населені пункти продовжують обстрілюватися або поодинокими артилерійськими снарядами, або цілими партіями з "Градів".

Сергій Гайдай розповів про ситуацію на Луганщині: дивіться відео

Останні новини з Луганської області

  • Основні бої на Луганщині наразі зосереджені в районі Сватове – Кремінна, і біля Сватового почали формуватися перші ознаки оточення російських військ. Якщо ЗСУ вдасться це зробити, то росіянам залишиться лише тікати, і найімовірніше – аж до Старобільська.
  • Тим часом стало відомо, що основні підрозділи десантників, які були на Херсонщині, Росія перекинула саме на Донбас. Зокрема вони, ймовірно, здійснюють підтримку оборони ділянки Сватове – Кремінна.
  • Однак, значно більше, ніж елітних десантників там мобілізованих, і вони не дуже задоволені станом речей. Так, деякі з них просто покинули свої бойові позиції на Луганщині, зазнавши величезних втрат. Після чого їх почали кидати у підвали у Сватовому.