Про це 24 Каналу сказав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, коментуючи ситуацію в місті. За його словами, протягом кількох останніх тижнів окупанти накопичують живу силу.

До теми Поповнюють свої втрати, – Андрющенко розповів, де росіяни створили тренувальний комплекс

Якщо раніше були підрозділи з позначками "Z" і "V", то тепер з'явились X у квадраті, що рухаються в напрямку Бердянська, а також трикутник у трикутнику, що з'їжджаються з Херсонського напрямку.

Такого ще не було. "Трикутники" рухались містом у бік Новоазовська й лівобережжя. Саме там розташований новий полігон, де вони тренуються, зокрема, з танками,
– зазначив Андрющенко.

На своєму телеграм-каналі радник міського голови Маріуполя додав, що на полігоні частково використовують танки, які тепер відкрито накопичують на території комбінату імені Ілліча.

Росія ще має достатньо живої сили

Андрющенко наголосив, що нові позначки на російських вантажівках свідчать про появу нових підрозділів, а не доукомплектування старих.

Не варто себе обманювати. Насправді з рекрутингом у них поки що все гаразд – країна велика, бовдурів багато, гроші великі дають,
– констатував радник міського голови Маріуполя.

Ба більше, саме таку тенденцію помічали минулого року перед активізацією біля Бахмута.

Ситуація в Маріуполі: останні новини

  • В окупованому місті й навколишніх населених пунктах росіяни облаштовують дедалі більше полігонів, куди завозять контрактників. Техніку тягнуть переважно в об'їзд Маріуполя в бік Волновахи й Вугледара.
  • Ворог збирався побудувати пряме залізничне сполучення з Донеччини до Ростова. Однак після двох прильотів по району базування інженерних підрозділів у Гранітному на цих планах стоїть жирний хрест.
  • Тим часом у місті триває підготовка до переобрання Владіміра Путіна навесні. Щоб зібрати підписи на підтримку диктатора, окупанти роблять розсилки в месенджерах і ставлять пункти збору просто біля кас у супермаркетах.