Про це 24 Каналу розповів російський публіцист зі США Андрій Піонтковський. За його словами, Путіна постійно занурюють в ла*но, потім витягують – і знову туди засовують.

Дивіться також Заколот Пригожина – російська громадянська війна, в якій немає переможців

Путін суттєво ослаб

Як наголосив Піонтковський, уся ситуація схожа на те, що певна група політтехнологів на чолі з російським олігархом Юрієм Ковальчуком потужно "мочать" диктатора. Вони наштовхують його на неправильні рішення.

Цим людям потрібний ослаблений Путін, щоб організувати вирішальну розмову з ним. Вони говоритимуть, що війна програна. А вже через деякий час по телевізору пустять "Лебедине озеро" та скажуть, що Путін допустив низку серйозних помилок щодо України. Тому його здоров'я серйозно погіршилося, і він їде на лікування. До того все йде,
– зауважив Піонтковський.

Дивіться розмову з Андрієм Піонтковським на ютубі 24 Каналу

Щодо ситуації із заколотом Пригожина Путін ухвалив найгірше для себе рішення. Буквально за кілька днів вагнерівці знову стали "героями", а в жодних кадрових перестановок в міністерстві оборони так і не відбулося.

Це суттєво добиває авторитет Путіна. Тепер його недолюблюють ні серед генералітету, ні серед вагнерівців, ні серед відбитої "ультрапатріотичної" спільноти.

Заколот Пригожина: коротко

  • Наприкінці червня власник "Вагнера" Євгєній Пригожин організував заколот, який надзвичайно швидко вдалося погасити. Терористи зупинилися – їм пообіцяли амністію. Пригожин мав виїхати до Білорусі.
  • Російська пропаганда почала робити з вагнерівців злочинців. Однак тривало це недовго. Вже 29 червня була зустріч командирів "Вагнера" з Путіним. Диктатор вислухав їхні пояснення та дав свою оцінку подій.
  • Згодом вагнерівцям запропонували варіанти працевлаштування та бойового застосування. Також терористи буцімто покаялися за свої дії.