Джерела у західній розвідці повідомляють, що Пригожина до Кремля викликали на початку липня. Власне, 1 числа він мав прибути на килим, щоб поспілкуватися з "елітою". Згодом Пєсков підтвердив зустріч, але про все по черзі.

Читайте також Заборонили навіть "літературник": як терорист Гіркін став "неугодним" для Путіна і Пригожина

Пригожина і КО викликали на килим

До Кремля також викликали головних командирів ПВК "Вагнера". За наявними у розвідки даними, Пригожин зустрічався з Владіміром Путіним. Крім того, він спілкувався з генералом Віктором Золотовим, командувачем національної гвардії Росії та одним із найвідданіших послідовників президента. Також на нього очікувала розмова з Сєргєєм Наришкіним, котрий є главою російської зовнішньої розвідки.

Цікаво, що прессекретар Кремля Дмітрій Пєсков не міг відповісти на питання про те, де ж перебуває Пригожин. Мовляв, у Москви немає ані "можливості, ані бажання відстежувати його гіпотетичні пересування".

До слова, самопроголошений президент Білорусі Алєксандр Лукашенко теж заявляв, що не може відстежити гіпотетичне місцеперебування "кухаря Путіна". Він припустив, що зрадник може "перебувати у Петербурзі, може бути, в Москву поїхав". На його думку, Путін міг пом'якшити своє ставлення до глави ПВК "Вагнера".

Нагадаємо, що саме Алєксандр Лукашенко буцімто став тим, хто переконав Пригожина зупинитися та не йти на Москву зі своїм "маршем справедливості".

У Кремлі нарешті підтвердили зустріч Путіна і Пригожина

За словами речника Кремля Дмітрія Пєскова, зустріч відбулася 29 червня та тривала майже три години. З Путіним спілкувався як сам Пригожин, так і командири "Вагнера". Загалом присутніми були 35 людей.

Кремлівський диктатор дав оцінку діям ПВК "Вагнера" на фронті, а також збройному заколоту. Крім того, він вислухав пояснення командирів. Ще, за словами Пєскова, запропонував їм варіанти працевлаштування та бойового застосування.

Як і має бути за методичками Кремля, командири "Вагнера" буцімто покаялися. Вони переконали Путіна, що переконані патріоти та солдати глави держави.

Тим часом у самих вагнерівців відпустка. За наявними даними, вони мають відпочивати до початку серпня.

Потім ПВК "Вагнера" перекинуть до Білорусі

  • Про відпустку розповів в інтерв'ю командир ПВК "Вагнера" Антон "Лотос" Єлізаров. Він зазначив, що відповідний наказ усім найманцям в Україні віддав сам Пригожин.
  • За словами Єлізарова, на вагнерівців очікує "велика робота". Йдеться про їхню передислокацію до Білорусі. Командир розповів, що Рада командувачів має зайнятися ротацією особового складу.
  • Йдеться про тих, хто наразі перебуває на "віддалених напрямках". В Інституті з вивчення війни припускають, що мовиться про тих найманців, котрі перебувають в Африці та на Близькому Сході.