Російський опозиційний політик Володимир Мілов з посиланням на центр вивчення суспільної думки сказав 24 Каналу, що натепер лише 26% населення вважають об'єктивним російське телебачення. До прикладу, 2016 року таких було 46%.

До теми Путін боїться повстань у Росії: який регіон становить загрозу

"Розрив між тим, що розповідає зомбоящик, і тим, що відбувається в реальності, збільшується з кожним днем. Люди помічатимуть це", – констатував Мілов.

За його словами, якщо прибрати з опитування людей старше 60 років, то результати були б ще нижчими. Серед молоді лише 5–10% довіряють російському телебаченню.

У Росії більшає проблем

Після пожежі на підстанції в Москві жителі столиці залишились без електрики й опалення. Їм довелося зігріватись підручними засобами, наприклад багаттям на подвір'ї.

Крім того, через корупційні схеми на російських теплотрасах постійно стаються прориви. Місцева влада демонструє абсолютну безпомічність.

Таких найрозмаїтіших катастроф буде дедалі більше – не тільки в енергопостачанні, а й в авіації. Думаю, найближчим часом ми почуємо багато поганих новин із цієї сфери також,
– зазначив Мілов.

Важка ситуація в російську авіапарку передусім пов'язана із санкціями. Країна-агресорка відрізана від західних технологій і запчастин.

Путін озброюється проти власних громадян: останні новини