Російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко сказав 24 Каналу, що це було ніщо інше, як якийсь гібрид партійного з'їзду та шабашу сатанинської секти, у яку вже давно перетворилась РПЦ. Архаїчність заходу демонструє поточний стан країни-агресорки.

До вашої уваги Два сценарії: політолог сказав, як може змінитись влада у Росії

"Там дуже багато говорили про те, що Росія має свою ідеологію, але в дуже своєрідній формі. Вона ніде не написана – вона в голові Путіна. Іноді він щось говорить – це і є ідеологія", – зазначив Яковенко.

Путін сам знищує Росію

Російський президент зробив усе, що потрібно, для знищення країни-агресорки. Тому він дарма наговорює на Захід.

Безумовно, Путін увійде в історію як могильник російської імперії. Остаточний постріл він зробив 24 лютого минулого року. Найімовірніше, ця війна завершиться остаточним етапом розпаду того, що називалось російською імперією,
– припустив Яковенко.

За його словами, триває третій етап знищення Росії. Відповідно перший був 1917 року, коли розпалась Російська імперія, а другий – 1991-го, коли з мап світу зник СРСР.

У Росії дедалі сутужніше: останні новини

  • Країна-агресорка переводить економіку на воєнні рейки. Путін підписав федеральний бюджет, майже третину якого витратять на війну. Найбільше постраждає освіта та медицина.
  • Російська економіка й без того проживає не найкращі часи. Зокрема, унаслідок санкцій і не лише в серпні рубль опинився в трійці найслабших валют світу.
  • Крім того, тривають розмови про тотальну мобілізацію в Росії. Однак, найімовірніше, це відбудеться лише після президентських виборів навесні.