Речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин зазначив, що наразі Сили оборони контролюють ситуацію в районі Торецька. Успіхів у росіян в районі міста немає.

До теми Втрати Росії у боях за Часів Яр: у ЗСУ відреагували на дані Forbes про нібито 99 тисяч

Яка зараз ситуація склалася біля Торецька

Назар Волошин розповів, що за минулу добу на Торецькому напрямку Сили оборони відбили 16 ворожих атак, які противник намагався провести в районах населених пунктів Торецьк, Північне, Залізне та Нью-Йорк на Донеччині.

Ситуація навколо міста Торецьк така, що Сили оборони контролюють обстановку. Станом на зараз, жодних територіальних успіхів ворог не мав, ворожої російської армії в місті немає,
– сказав речник.

Він також наголосив, що бої на цьому напрямку відбуваються на підступах до околиць Торецька. Зокрема, російські війська шукають слабкі місця в українській обороні, проводять багато так званих "м'ясних штурмів" і обстрілюють Торецьк з різного озброєння.

"Хоч і противник намагається активізувати свої зусилля на окремих ділянках фронту, однак наші захисники продовжують рішуче протидіяти спробам противника просунутися в глибину території України", – підкреслив Волошин.

Які угруповання ворога намагаються штурмувати Торецьк

Волошин у коментарі Інтерфакс-Україна також зазначив, що активні бойові дії навколо Торецька тривають щодня. Бойові дії з противником відбуваються на підступах у районі околиць міста.

Речник ОСУВ "Хортиця" наголосив, що ворожа армія намагається захопити місто, не рахуючись із втратами свого особового складу і техніки.

Противник шукає слабкі місця в українській обороні, кидає на штурми мобілізованих і колишніх ув'язнених. Також присутні підрозділи "Шторм Z", "Шторм V", які застосовують як штурмові та часто використовують, щоб виявити позиції або розмінувати територію,
– пояснив Волошин.

Він також зазначив, що російські окупанти проводять свої масовані штурми у напрямку Торецька мобільними вогневими групами. Однак наші військові спрямовують зусилля на зрив виконання окупантами завдань наступу.