Про це 24 каналу розповів секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов. За його словами, ворог сильний та підступний.

До теми ЗСУ знищили на трасі Лисичанськ – Бахмут блокпост разом з окупантами

"Те, що стосується Луганської області: ситуація вкрай складна й це треба визнавати. Я не належу до тих людей, які, умовно кажучи, говорять про те, що ворог слабкий, що немає з ким боротися й вони (окупанти – 24 канал) не розуміють, що роблять. Ворог сильний, підступний", – зазначив секретар РНБО.

Як зауважив Данілов, якщо зараз переконувати суспільство, що у нас все добре, це означатиме введення в оману самих себе.

Це дуже неприємна, страшна річ, яку у час війни ніколи не можна робити. Нікому,
– зауважив Данілов.

Якою є ситуація з постачанням зброї

За словами секретаря РНБО, в Україну поступово надходить зброя від міжнародних партнерів. Однак це відбувається не так швидко, як би нам того хотілося.

"Звичайно, нам дуже б хотілося, щоб партнери повірили у нас ще до 24 лютого й надавали нам у достатній кількості зброю. На жаль, цього не відбувалося. Це почалося після того, як вони зрозуміли, що ми спроможні, що ми не здалися, що ми боролися майже з голими руками", – додав Данілов.

Ситуація на Луганщині: останні новини

  • Російські військові впродовж 25 травня атакували 41 населений пункт Луганської та Донецької областей. Внаслідок ворожих обстрілів загинуло 6 людей, ще 12 – поранені.
  • Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів, що росіяни штурмували Устинівку та Лисичанськ Луганської області. Через це загинули 3 людей. Також окупанти пошкодили гуманітарний штаб.
  • Внаслідок ворожих обстрілів уся Луганська область залишилася без газу. Раніше природним газом могли користуватися понад 30 тисяч мешканців Луганщини.
  • У Луганській ОВА повідомили, що ситуація в області дуже важка й погіршується з кожним днем. Росіяни наступають одночасно на всіх напрямках.

Інтерв'ю з Олексієм Даніловим на 24 каналі: дивіться відео