Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко окреслив 24 Каналу ситуацію на Запорізькому напрямку. За його словами, Сили оборони мають змогу подолати ворожу лінію оборони, але за однієї умови.

Читайте також До п'яти кілометрів обладнаних позицій: військовий експерт оцінив оборону росіян на Півдні

"Є методи боротьби з такими фортифікаційними спорудами. Але тут питання в тому, чи достатньо інструментарію для цих методів. Потрібний інструментарій нам можуть надати наші партнери", – пояснив Коваленко.

Про потрібні види озброєння вже багато говорили – це авіація, далекобійні ракети, важкі бомби, засоби радіоелектронної боротьби. Зрозуміло, що все це потрібно в достатній кількості.

Важливий момент

Хоча на Запорізькому напрямку російські окупанти почуваються впевненіше, на Херсонщині їм доволі тривожно. Як відомо, українські захисники захопили плацдарми на лівому березі й закріплюють успіх. Ворог навіть намагається посилювати групи військ "Дніпро" кримськими й запорізькими підрозділами.

Тут найцікавіший момент. Опинившись в оточенні, від усіх твоїх фортифікаційних споруд немає жодного сенсу,
– зауважив Коваленко.

Якщо Силам оборони вдасться просунутись на інших напрямках, це може вплинути на розвиток подій. Однак для цього також потрібна зброя.

Ситуація на Запорізькому напрямку: останні новини

  • Як відомо, українські військові вклинились у російську оборону в районі Токмака, Роботиного й Вербового. Якщо виступ стане статичним, окупантам буде легше його атакувати, як це відбувається біля Авдіївки.
  • Крім того, склалася загрозлива ситуація з ворожими укріпленнями. Глибокі підземні бункери нагадують ті, що мають бойовики ХАМАС у Секторі Гази.
  • Водночас на цьому напрямку тривають вибухи. Зокрема, ввечері 2 грудня було дуже гучно в північній частині окупованого Мелітополя.