Ворог інтенсивно обстрілює наших хлопців зі стрілецької зброї, подекуди з мінометів та гранатометів. Звісно ж, працюють ворожі снайпери. Певну картину подій ми намагаємося відновити за живими зведеннями Військового телебачення України. Ось ситуація під Кримським: тут, кажуть, терористи періодично лізуть в атаку, ніби їхні командири прагнуть скоротити їхнє поголів'я. Що ж, українські бійці радо допомагають утилізувати всю озброєну нечисть.

Гаряче під Попасною: ворог поновлює значну інтенсивність обстрілів, облаштовує нові позиції – про це розповідають самі хлопці, що тримають оборону на передньому краю.

Найцікавіше відео зняли під Авдіївкою: кореспонденти Військового телебачення, що уночі вийшли на передній край, на власні очі побачили та почули "режим тиші" у виконанні терористичних військ, ба більше того – і самі втрапили під обстріл. Відео називається "Без змін": кореспонденти мають на увазі, що обстріли тривають вже кілька днів, тож ситуація залишається напруженою і посьогодні.

Офіційне зведення прес-центру штабу АТО підсумовує: п'ятнадцять порушень Мінських домовленостей, наші бійці ефектно та ефективно відповідають у межах дозволеного. На превеликий жаль, у результаті ворожих обстрілів ми несемо втрати, у соцмережах пишуть про загибель чотирьох бійців. Втім, Штаб АТО уточнює: двоє бійців загинуло саме від обстрілів, а ще двоє наших хлопців підірвалися на вибухових пристроях; поранено ще чотирьох бійців. Ми вважаємо, що навіть один загиблий український боєць це страшна і непоправна втрата. Адже гинуть найкращі – захисники, які ризикують життям та здоров’ям, аби стримати навалу окупанта.

Втім, і зайвих сентиментів ми не розводимо: натомість ми пропонуємо способи дієво допомогти нашим військовим. В рамках проекту "Оперативне реагування" ми збираємо кошти та купуємо найнеобхідніше спорядження для підрозділів, які тримають оборону на передовій. Якщо кожен із нас пожертвує бодай кілька гривень, ми можемо повністю екіпірувати невеликий армійський підрозділ та забезпечити бійців амуніцією, яка рятує життя та допомагає нищити ворога.

Друзі, долучайтеся – бачите ж, який "спокій" панує на фронті, нашим бійцям повсякчас дуже потрібна наша підтримка.

Читайте також: У зоні АТО терористи цілились із кулемета в спостерігачів ОБСЄ