СКА вдруге в сезоні переграв "Авангард"

29 листопада 2010, 21:52

Пітерські "армійці" знову обскакали "Авангард". Вдруге у поточному сезоні Континентальної хокейної ліги СКА сильніший за команду із Омська.

До честі гостей на Льодовому Палаці вони дали справжній бій супернику. Команда із Північної Пальміри була вже попереду заледве минула перша хвилина зустрічі, Сергій Брилін відправив шайбу вже у порожні ворота Каррі Рамо. "Авангард" здаватись не збирався і під завісу першого періоду масована атака завершилась на ключці Романа Червенки.

Надалі воротарі команд діяли практично безпомилково, за виключенням епізоду на 47 хвилині зустрічі. Віталій Вишневський потужно кинув із середньої дистанції, а Антон Бут встиг підставити ключку, залишивши поза справами Каррі Рамо.

"Авангард" мав чудову нагоду врятувати матч, але її практично із сиреною змарнував Олександр Попов. 2-1, СКА відстоює третю позицію на "Заході", у Східній конференції "Авангард" - четвертий.