Посеред центру Львова на стоянці молодики припаркували Range Rover. Автівка ні в кого б не викликала жодних зауважень, якби не музика, яка звідти лунала. Мовиться про пісні пропутінського виконавця Лепса. Власне, щодо цього і зробив парубкам зауваження журналіст Роман Гурський. Вони відреагували неадекватно, але це були лише квіточки.

До теми Слухали Лєпса та хамили: у Львові молодики отримали повістки

Хлопці можуть бути пов'язані з Росією

Журналісти спробували вийти на молодиків. Як з'ясувалося, перед Великоднем вони поселилися до Львова. Голова ОСББ будинку, в якому вони мешкали, зауважив дорогу автівку, яка стояла на газоні. Водночас він зауважив, що якось випадково їхав з ними в ліфті, то "вони нормально спілкувалися українською".

Автівки на подвір'ї, за словами журналістки, немає. Також ніхто не відчинив двері квартири, яку вони орендують. Що стосується телефонів, то вони просто вимкнені.

Цікаво, що хлопці також взяли в оренду офіс у Львові. Охоронець приміщення поділився цікавими даними.

Вони два дні не працюють 8 і 9. Бо вони з Росією якось пов'язані, з тими обманами. Як Росія відпочиває, то і вони не працюють,
– каже охоронець Роман.

Він зауважив, що офіс парубки винаймають, щоб розігрувати російських бабусь. За словами охоронця, вони "нібито забирають якісь гроші, виманюють, видурюють". Правда, він зазначив, що не знає, наскільки це правда.

Коротко про ситуацію навколо молодиків

  • Як ми вже зауважили, скандал розгорівся 7 травня. Тоді після зауваження пасажир автівки агресивно відреагував. Він намагався вихопити телефон і навіть вдарити в обличчя журналіста.
  • Невдовзі останній опублікував допис з відео, а вже за якісь лічені години автівку виявили правоохоронці. Транспортний засіб зареєстрований у Дніпрі. Один з молодиків – з Донецька.
  • Під час спілкування з правоохоронцями сміливість парубка кудись вивітрилася. Він просив вибачення за свої дії. Розповідав, що приїхав до Львова, щоб відпочити. І увімкнув ту музику, яку слухав упродовж свого життя.
  • Зауважимо, що після цього хлопцям також вручили повістки. Правда, наразі невідомо, чи з'явилися вони до військкомату. Натомість журналісти зазначають, що про місце перебування молодиків ніхто не знає. Їхні рідні розповідати про це не хочуть.