Управління міського округу Берліна пояснило відмову тим, що виставка "торкається зовнішньополітичних інтересів" Німеччини, а в експонатах "могли загинути люди". При цьому раніше ця виставка спокійно відбулась, зокрема, у Польщі.

Читайте також Троянський Шредер миру: друг путіна публічно озвучив умови кремля для завершення війни в Україні

Берлін не хоче приймати українську виставку знищеної російської техніки

Управління міського округу столиці Німеччини продовжує відмовляти у дозволі на проведення виставки потрощеної на війні в Україні російської техніки. Організатори, серед яких, зокрема, і німецькі культурні діячі, хотіли поставити експонати перед посольством росії у Берліні.

У владному представництві округу обґрунтували відмову побоюванням, що у підбитих російських танках "ймовірно, загинули люди", а також тим, що така виставка стосується "зовнішньополітичних інтересів" Німеччини.

На негативне рішення Управління міського округу відреагував поки діючий посол України у Німеччині Андрій Мельник. Він зауважив, що відмова є справді скандальною, і закликав канцелярію, а також безпосередньо міську голову Берліна Франциску Ґіффай переглянути сумнівне рішння.

До речі Німецькі депутати вслід за Пелосі хочуть відвідати Тайвань

Знищена військова техніка росії, яку хочуть виставити у самому центрі Берліна, повинна дати людям у Німеччині близьке відчуття жорстокості цієї війни на знищення. Тому українці шоковані тим, що Управління міського округу відхилило прохання на дозвіл абсолютно кволим обґрунтуванням,
– заявив Мельник.

Додамо, що ініціатори організації виставки у Берліні, німці Енно Лензе і Віланд Гібель з музею Berlin Story Bunker, подали заявку на реалізацію проєкту до Управління міського округу ще наприкінці червня. Андрій Мельник підкреслив, що українське посольство всіма силами намагається підтримати цей важливий проєкт.

Зверніть увагу Обстріл Корабельного району Миколаєва: є перша жертва, також постраждав 13-річний хлопчик

Вас може зацікавити – Збройні Сили України звільнили важливе село поблизу Харкова: дивіться відео