Про це у прямому ефірі 24 каналу розповіла журналістка Людмила Кушнір.

Читайте також: На Київщині розгорівся скандал: школу закривають на ремонт посеред навчального року

За її словами, у школі учні навчаються у три зміни – тож навчальний заклад перевантажений. Хоча, зовні виглядає гарно, та і всередині добротний ремонт – попри те, що збудована школа ще у 1973 році.

Вчителі не на камеру казали, що директор просив заспокоїти батьків і не сіяти паніку. Директор ж нам пояснив, що відбувся лише технічний зсув двох плит. Обвалу чи чогось жахливого не було, до того ж ніхто не постраждав. До першого жовтня на час технічного обстеження школу закриють,
– повідомила журналістка.

"Я нікого не впущу. Я відповідаю за це приміщення, за людей, які тут знаходяться. Ми туди не заходимо. Єдиний, хто туди підходить – це спеціалісти, які знаються на цій справі: інженери, конструктори, яких залучила Міська рада. Вони розуміються на цьому всьому, вони будуть робити висновки, чи можна далі будівлю експлуатувати", – пояснила директорка Броварської спеціалізованої школи №7 Ольга Жигулова.

І додала, що остання школа у Броварах збудована 1989 року. У місті ж мешкає сто тисяч осіб, і це тільки офіційно. Нових шкіл не будують, зате за кілька метрів від школи будують семиповерховий торговельний центр. Тож батьки припускають, що будівельні роботи у ТЦ могли спричинити руйнування у школі. А депутат міської ради Андрій Саук звинуватив мера міста у тому, що земля під таке небезпечне будівництво поруч зі школою виділена, ймовірно, незаконно.

До слова, саме у цій школі навчається дитина керівника НАБУ Артема Ситника.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що міський голова Броварів Ігор Сапожко, попри існування конфлікту інтересів, підписав розпорядження про встановлення надбавок до посадового окладу Броварського міського голови – тобто самому собі.