Таку думку в ефірі 24 Каналу висловив американський політолог Раміс Юнус. За його словами, це ослаблює російську машину пропаганди та показує реальний стан справ у військово-політичному керівництві Росії.

До теми Ймовірна розмова Ахмедова та Пригожина: чи знає про неї Володимир Путін

Запис "злили" спецслужби

Юнус зазначив, що це створило для керівництва та спецслужб Росії складну ситуацію. Вони не можуть сказати, що це правда чи неправда. Те та інше – погано для них. Якщо сказати, що це неправда, то росіяни зажадають доказів.

Якщо це не фейк, то це показує стан російського політичного керівництва. Про це сьогодні говорять не тільки на Заході. Сьогодні про це стало відомо всім росіянам, які користуються інтернетом,
– сказав він.

Політолог зі США переконаний, що розмову оприлюднили або спецслужби країн Заходу, або українські. "Злив" запису розмови Пригожина та Ахмедова шкодить російській пропаганді.

"Хтось ослаблює машину пропаганди і показує реальний стан справ у російському політичному керівництві, у найближчому оточенні Путіна. Люди, які все життя його підтримували. Один з них – доларовий мільярдер. Інший – один із пропагандистів, який займався цим з 2014 року", – зауважив Юнус.

Юнус про "злив" розмови Пригожина та Ахмедова: дивіться відео

Що робитимуть спецслужби Росії

Раміс Юнус підкреслив, що ця ситуація є сигналом для всього світу про те, що відбувається всередині російського керівництва. На думку політолога, спецслужби Росії будуть проводити певні репресії.

"Найближчим часом варто чекати певних репресій. Не тільки масових по країні, але й у силових структурах, щоб не з’явився варіант для внутрішнього перевороту. Але сам факт говорить про те, що не все так спокійно у Росії", – додав він.

Запис розмови Пригожина та Ахмедова: що відомо

  • У мережі з'явився аудіозапис скандальної телефонної розмови між російським мільярдером Фархадом Ахмедовим та відомим російським музичним продюсером Йосіфом Пригожиним. Враховуючи сказане, розмова відбулася близько 2 місяців тому.
  • Зокрема Ахмедов назвав Путіна "сатаною" та додав, що той ніколи не був справжнім лідером, радше "медіагероєм". Пригожин підтвердив його слова і зазначив, що "в принципі він (Путін – 24 Канал) поховав російський народ".
  • У розмові прослідковується тотальний відчай олігархів і їхнє розуміння того, що Росію очікує безпросвітна мряка через усе, що накоїли загарбники на українській землі. Фархад Ахмедов, наприклад, вважає, що майбутнє жителів країни-агресорки – фашизм та військова диктатура.
  • Як тільки скандальне аудіо розлетілося інтернетом, Йосіф Пригожин негайно записав у своєму телеграм-каналі відеозвернення, де почав виправдовуватися за сказане. Він заявив, що розмова нібито є фейком та постановою, згенерованою нейромережею.
  • Федеральна служба безпеки уже взялась розслідувати цю справу. Ймовірно, що Пригожину, що Ахмедову буде не солодко у недалекому майбутньому.