Згідно із "документом", російська армія забирається зі Сходу та залишає Донбас Україні. Натомість, по питанню Криму проводиться референдум, на якому українці самі вирішують: чи варто віддати Крим в оренду росіянам на 50-100 років?

При цьому, самого "таємного документа" ніхто не бачив. А весь "мирний план" записано журналістами лише зі слів фігурантів статті. Також журналісти використовують власні судження та "джерела".

Все доволі просто. Після відставки Майкла Фліна, ліберальні ЗМІ продовжують полювання на оточення Трампа, зокрема шукаючи його прямі зв'язки із РФ. Для цього активно шукають "корисних ідіотів", за яких можна було би зачепитися та роздути серьйозний скандал. Тим самим, ще більше вдарити по рейтингам американського Президента.

За моєю інформацією, на черзі під атакою опиниться Пол Манафорт, під якого активно копають разом із українськими спецслужбами.

Зі свого досвіду, занести будь-який документ до Білого Дому не складає жодної проблеми. Для цього потрібно зайти на їх сайт та відшукати потрібну електронну або поштову адресу. Питання в тому: чи прочитають та чи дослухаються до Ваших порад? Особливо, якщо вони не мають нічого спільного із реальністю.

Так само, "в темну" журналісти використовують депутата Артеменка і Ко.

Питання в тому, що нещодавно "мирний план" із Кремлем пропонувала інша більш впливова людина в Україні, яка особисто написала про це в тому ж американському виданні. Але здається, що про це вже всі забули!

Читайте також: В Росії блискавично відреагували на скандальну пропозицію "радикала" Артеменка