Про це повідомляє ТАСС з посиланням на джерело в правоохоронних органах Паттайї.

Читайте також: У топи Pornhub вийшла Настя Рибка: реакція звабниці кремлівських олігархів

Поліція Таїланду в неділю затримала десятьох росіян, які незаконно проводили секс-тренінг на таїландському курорті. Правоохоронці під час рейду в одному з місцевих готелів виявили понад 43 туристів з Росії, які стали учасниками секс-тренінгу вартістю приблизно в 20 тис. батів (близько 625 доларів). Вони затримали 10 осіб, які виступали його організаторами,
– йдеться у повідомленні.

Місцеві ЗМІ пишуть, що одному із них висунуто звинувачення в порушенні міграційного законодавства Таїланду, ще троє звинувачуються в незаконному проникненні на територію королівства, решта – у нелегальній трудовій діяльності без оформлення дозволу на роботу.

За словами співрозмовника агентства, Кирилов, швидше за все, буде звинувачений в незаконній трудовій діяльності в Таїланді. Місцеве законодавство передбачає покарання за цей проступок у вигляді позбавлення волі до двох років та/або штрафу в розмірі до 100 тис. батів (понад $ 3 тис.). Як правило, місцева влада обмежується штрафом і депортацією, що передбачає тимчасову заборону на відвідування Таїланду.

Місцевий телеканал Nation опублікував відео затримання російських "секс-інструкторів" в Таїланді

Хто така Настя Рибка? Це ескорт-модель і блогер, стала відомою у лютому 2018 року після публікації розслідування Олексія Навального і Фонду боротьби з корупцією. Розслідування базувалося на її записах в Instagram і книзі "Дневник по соблазнению миллиардера", де описується зустріч олігарха Олега Дерипаски і замісника голови уряду Російської Федерації Сергія Приходько під час спільної триденної подорожі в Норвегії в серпні 2016 року на яхті, яка належить Дерипаскі. Скандал отримав широке висвітлення в світових і російських ЗМІ.