Пряма трансляція на
Останні випуски

У топи Pornhub вийшла Настя Рибка: реакція звабниці кремлівських олігархів

- Читать новость на русском
Настя Рибка очолила топи порно-запитів
Настя Рибка очолила топи порно-запитів / Фото з соцмереж

Настя Рибка, довкола якої нещодавно розгорівся скандал, вийшла у топи пошукових запитів на порно-сайті Pornhub.

На порно-сайті Настя Рибка очолила одразу кілька топових позицій.

Настя Рибка очолила топи порно-запитів

Настя Рибка очолила топи порно-запитів

Історія Насті Рибки: Дичайшая история: Как связаны Путин, юные проститутки из Бобруйска, Трамп, Насти-рыбки и выборы в США

Дівчина уже встигла зреагувати на таку популярність та записала звернення до порно-продюсерів у своєму Instagram.

Шукаю порно-продюсера. Прийму пропозиції від провідних світових порно-студій. Пливемо в порно. Дамо під хвіст порно-індустрії,
– підписала допис Настя Рибка.

Настя Рибка опублікувала книгу про спокушання мільярдера Сергія Приходько, в якій нібито описала спільну подорож з Дерипаскою і Приходько, щоправда їхні імена замінила. У книзі Дерипаска у неї названий Русланом Золотовим, а Приходько – "татом".

Чим важлива справа Насті Рибки? Найважливішим в історії Рибки виявився зроблений нею в серпні 2016 року відеозапис. На ньому виразно чути, як олігарх Олег Дерипаска і Приходько обговорюють російсько-американські відносини.

У цей же час журналісти в США почали підозрювати штаб Дональда Трампа в зв'язках з Росією. Вони з’ясували, що голова штабу Пол Манафорт винен грошей російському олігархові, проте замість грошей він запропонував йому політичну співпрацю.

Також журналісти з’ясували, що цим олігархом є Дерипаска, проте далі для розслідування не вистачало доказів. Зокрема, необхідно було довести зв'язок Дерипаски з Кремлем. Саме цю ланку і доповнює запис Насті Рибки – Дерипаска під час президентської кампанії в США особисто зустрічався з головною людиною Путіна з таємних зовнішньополітичних операцій.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі