Повномасштабна війна Росії проти України об'єднала навколо нашої країни увесь цивілізований світ. Росіяни до того всім остогидли, що їхні злочини проти України та українців стали тією краплею, яка спонукала усіх відкрито проявляти свою зневагу.

Читайте також Партизани Херсонщини виявили мережу зрадників, які зливали ворогу дані бійців АТО та активістів

Скарги та сльози російського пропагандиста

Після підлого нападу на Україну та своєї ницої поведінки супроти всього цивілізованого світу у росіян ще вистачає наглості скаржитися на те, що їх усі відверто зневажають.

Такий собі російський пропагандист Андрій Караулов вирішив пустити сльозу через те, що визнання себе росіянином у Європі автоматично провокує відповідне обслуговування у закладах харчування.

Замовляєш каву або чай. Питають: "Росіянин?" Приносять чашку, а туди вже половина ресторану наплювала,
– плаче пропагандист.

Виявляється, окупантам дуже боляче, коли їх відверто ставлять на місце та зневажають за їхню ницість та підлість. Що ж, все лише починається, росіянам ще довго доведеться "насолоджуватися" ізоляцією та зневагою від адекватних людей.

Війна Росії з Україною: останні новини

  • ЗСУ продовжують наступати на Запоріжжі. Наші герої показали, як ефективно б'ють по позиціях російських окупантів з РСЗВ HIMARS.
  • Росіяни не припиняють спроб відрізати мешканців окупованої Херсонщини від інформації. Наші розвідники повідомили, що ворог відключив ютуб та вайбер у регіоні.

Дивіться також – у Лондоні відбудеться конференція з відбудови України: відео