Скільки в Україні офіційно безробітних

У Державній службі зайнятості повідомили, що за останній тиждень кількість безробітних дещо скоротилася у порівнянні з попередніми тижнями, передає Інтерфакс-Україна. .

Важливо На скільки зросте рівень бідності в Україні: прогноз Мінсоцполітики

  • Наразі в Україні зафіксовано 506 тисяч безробітних
  • Наприкінці квітня – на початку травня щодня від 5 до 7 тисяч українців залишались без офіційного працевлаштування.
  • А за останній тиждень ця цифра зменшилась до 3 – 4 тисяч безробітних.

У Держслужбі додали, що з початку карантину 12 березня зареєструвалось 236 тисяч безробітних – це майже у 2 рази більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Як уряд допомагатиме безробітним українцям

У середині травня прем'єр Денис Шмигаль пообіцяв допомогти тим, хто втратив роботу через пандемію коронавірусу і вимушені канікули бізнесу, писав Офіс Президента. Зокрема, Кабінет Міністрів виділив 6 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом на допомогу з виплатами людям, які втратили роботу.

Також уряд створив всі передумови для повноцінної роботи оновленої програми "Доступні кредити 5-7-9%", і крім цього, додатково фіналізується інша програма – "Нові гроші". Це передбачає, що підприємці матимуть можливість отримати кредити під дуже низький відсоток.

Зверніть увагу! Українці можуть отримати статус безробітного та оформити виплати допомоги із безробіття онлайн. Заяву про надання статусу безробітного можна подати через електронну пошту та портал "Дія".

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю на період карантину становить 1000 гривень на місяць, а максимальний – 8 408 гривень.

Кількість безробітних в Україні
Кількість безробітних в Україні / Інфографіка 24 каналу