Станом на 23 листопада в Андрія Єрмака було 19 радників, а згодом додався ще Олексій Арестович. Про це в Офісі Президента розповіли у відповідь на інформаційний запит Комітету виборців України.

Цікаво Зеленський у робочій поїздці агітував за Шевчика зі "Слуги народу", – КВУ

Радники Володимира Зеленського:

  • Ендрю Мак – радник з зовнішньополітичних питань,
  • Сергій Трофімов,
  • Олег Устенко – радник з економічних питань,
  • Михайло Радуцький.

Дуже цікаво, що при такій малій кількості радників президента, значно більше їх є в Андрія Єрмака. При цьому за посадою це просто людина, яка забезпечує роботу президента.

Крім того, в ОПУ відповіли на запит, що не мають інформації про проведення засідань групи радників президента. З цього в КВУ роблять висновок, що такі засідання просто не проводяться.

Про що свідчить мала кількість радників президента

Голова Комітету виборців Олексій Кошель розповів, що такі випадки і були в попередніх глав держави. Однак така ситуація, як зараз – це нонсенс. Про це він сказав в ефірі 24 каналу.

"Дуже часто посада радників президента була як так зване почесне заслання. Але як інституція радники повинні працювати", – наголосив Кошель.

Він переконаний, що така ситуація свідчить про фактичну руйнацію інституту радників президента. Показовим є не лише мала кількість радників, а й те, що вони, найімовірніше, жодного разу не збиралися протягом усього 2020 року.

Це означає, що глава держави максимально відгороджений від об'єктивної експертної інформації, яку йому могли б надавати радники. Натомість велика кількість радників у керівника офісу – це нонсенс,
– переконаний голова КВУ.

Олексій Кошель підкреслив, що Андрій Єрмак за посадою мав би забезпечувати роботу глави держави, зокрема організовувати роботу радників президента.

Дивіться відео розмови 24 каналу із главою КВУ про радників президента: