Про це повідомив український президент в інтерв'ю для програми Cinque minuti італійського телеканалу Rai, інформує 24 Канал. Журналістка запитала у Зеленського "скільки разів Путін намагався його вбити".

Дивіться також Атака по Одесі: Зеленський розповів, чи був ціллю атаки Росії

Кажуть 10 разів. Це дані розвідки, спецслужбовців. Я, чесно кажучи, не рахую. Мені здається, що в Україні всі наші люди, військові, які на фронті, щодня ризикують своїм життям. Цивільні – в мирній Одесі теж ризикують щодня,
– зазначив Володимир Зеленський.

За словами президента, він в таких же умовах, як і кожен українець. І ракетні обстріли, яких завдає Росія, загрожують йому так само як і кожному українцю.

Чи був удар по Одесі замахом на президента

  • Зеленський підтвердив, що під час того, як він разом із прем'єром Греції перебували в одному з одеських портів, у місті пролунав вибух. Глава держави зазначив, що ніхто не встиг спуститися в укриття, адже росіяни вдарили балістикою з території Криму – повітряну тривогу не встигли оголосити.
  • Президент наголосив, що він не знає, на кого був "розрахований" цей удар. Втім, вважає, що це неприпустимі дії росіян. Кремль не має поваги до лідерів інших країн.