Про це повідомив уповноважений з питань осіб, які зникли безвісти за особливих обставин, Олег Котенко в етері телемарафону єдиних новин 12 серпня, передає 24 канал. Раніше посадовець зазначав, що зниклими безвісти вважаються загалом 7 200 українців.

Читайте також Приголомшливі втрати: росія втрачає щоденно до 500 військових, – NYT

Котенко про повернення тіл загиблих українських воїнів

За словами Олега Котенка, Україна зробить усе можливе, аби повернути додому тіла всіх своїх полеглих героїв.

522 тіла нам уже вдалося забрати. Ми забираємо їх із різних напрямків, не тільки з Донецького, а й Харківського, Луганського,
– заявив посадовець.

Уповноважений також зауважив, що наразі перемовини з росією про повернення загиблих відбуваються винятково через посередника – Міжнародний Червоний Хрест.

Котенко пояснив, що українська сторона надає запит, що у якомусь конкретному місці відбувся бій й там можуть перебувати тіла наших загиблих героїв. Тоді російська сторона виходить на місце на тимчасово підконтрольній їй території України, й якщо дійсно знаходить загиблих, їх забирають, а вже потім передають нам.

Зауважимо, що нині серед зниклих безвісти числяться представники різних українських оборонних структур, зокрема й нацгвардійці, прикордонники та працівники спецслужб.

Вас може зацікавити – Данілов відповів, чи причетна Україна до вибухів у білорусі: дивіться відео