Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський, передає "РБК-Україна".

Читайте також: Вибухи в Ічні можуть бути не останніми: які регіони під загрозою

Інформую, що за останні 2,5 роки, починаючи зі Сватово, закінчуючи Ічнею, знищення боєприпасів більше, ніж на 2 мільярди доларів,
– заявив Пашинський.

Нардеп наголосив, що у цьогорічному бюджеті не виділено кошти на бетонні сховища.

"Комітет буде завтра. Там будуть проаналізовані всі питання, які піднімались: і наявність боєприпасів, і стан їх зберігання", – додав Пашинський.

Він також наголосив на важливості зміни системи зберігання боєприпасів.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня

Що сталось на військових складах під Ічнею?Приблизно о 4-й ночі 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони біля міста Ічня на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси. У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрили повітряний простір, припинили рух поїздів і перекрили низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте, на щастя, немає жодного постраждалого із фізичними травмами.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість. 10 жовтня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що на арсеналі під Ічнею могли закласти вибухівку.