Про це написала на своїй сторінці у Facebook віце-спікерка Верховної Ради та представниця України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко.

Вона зазначили, що на відміну від Росії Україна своїх не кидає. Українські консули борються за відвідання полонених у тюрмах Росії – Сенцова, Кольченка, Панова та інших політв'язнів. Українських дипломатів навіть побили у Чечні, коли вони намагались потрапити на суд до Карп'юка і Клиха.

Читайте також: Мати Агеєва вказала на черговий факт присутності російських військових на Донбасі

Оце і є два світи, і слава Богу, що Україна – не Росія, що Україна своїх не кидає, не забуває, визнає, бореться, шанує. А для РФ це все просто – "настамнет", а "нет" – то про що й мова. Я сама кілька разів у тюрмах зустрічала громадян РФ, яких місяцями не відвідав консул, попри інформування,
– пише Геращенко.

Тут зрозуміло, що якщо російські консули прийдуть відвідати полонених, це означатиме, що вони визнають приналежність військових до Росії.

"РФ не потрібні іх громадяни, а тим більше – жителі Криму і Донбасу. Їм потрібні лише території", – додала Ірина Геращенко.

Нагадаємо, 26 червня стало відомо, що військові 93-ої ОМГб ліквідували командира та снайпера ДРГ "ЛНР", а сапера, ще одного снайпера і двох кулеметників узяли в полон.

Серед затриманих під Жолобком бойовиків опинився терорист "ЛНР" Віктор Агеєв, який приїхав воювати на Донбас із Росії.