На пероні зібралося багато "слуг". Видно, що вони везуть з собою у Трускавець ділові костюми. Супроводжують політиків їхні помічники.

Читайте також У мене немає конфлікту зі "Слугою народу", – Разумков про ймовірну відставку

Серед політиків, які потягом їдуть на з'їзд є, зокрема, Микола Тищенко, Єлизавета Богуцька та Євгеній Брагар. Нардепи прибудуть у Трускавець зранку, 1 вересня.

"Слуги" на вокзалі у Києві / Фото 24 каналу (Валентини Поліщук),PavlovskyNews та LB.ua

"Слуги" зберуться у Трускавці: що про це відомо

  • На Львівщині нардепи матимуть дводенний тім-білдінг. До них долучаться, зокрема, президент Володимир Зеленський, урядовці та представники правоохоронних органів.
  • Завершити захід планують вечіркою. Цікаво, що очільник фракції Давид Арахамія, як і на молодіжному з'їзді політичної сили, зіграє там декілька діджей-сетів.
  • Як пояснила "слуга" Євгенія Кравчук, політики проаналізують все те, що вдалося зробити за 2 роки при владі. "Нам потрібно звірити годинники, синхронізуватися", – додала вона.
  • Її колега Олена Мошанець зазначила, що нардепи не очікують на жодні веселощі чи якусь похвалу від президента. На її думку, навпаки – буде серйозна розмова.
  • Аби потрапити на зустріч, політикам потрібно отримати негативний результат ПЛР-тесту або представити сертифікат про повну вакцинацію.