За даними нардепа Олександра Дубінського, причиною нападу Куницький називає свої викривальні матеріали по схемах поборів з моряків.

Цікаво У Києві виліт літака затримали через Тищенка, який знімав відео, – журналіст

Про які схеми мовиться

Як мовиться у розслідуванні журналістів програми "Гроші", в Україні моряки повинні що 5 років проходити спеціальні іспити й оновлювати дозвільні документи, щоб отримати підтвердження права працювати на морських судах.

Цю процедуру деякі називають хабарницькою, адже в деяких випадках моряки можуть бути змушені віддавати великі суми чиновникам з екзаменаційних комісій, тестових центрів і навіть Мінінфраструктури.

Саме нардеп Микола Тищенко, переконують ЗМІ, фігурує у списку тих людей, які є бенефіціарами схеми.

Бійка в їдальні Ради: дивіться відео

Тищенко переконує, що бійки не було

У коментарі Vesti.ua Тищенко заявив, що ніякої бійки не було. А поведінку Куницького в їдальні Ради нардеп назвав "хайпом".

Замість того, щоб поводитися в їдальні культурно, він спробував хайпанути, знімав мене на телефон, ставив якісь дурні питання. Я акуратно відвів телефон і попросив його не турбувати,
– зазначив Тищенко.

За його словами, Куницький забув, що у Верховній Раді треба займатися законотворчістю, а не блогерством. Попри конфлікт, Тищенко запевнив, що Куницький "у будь-якому випадку мій колега і член нашої команди".

Суперечка продовжилася на вулиці

Після штовханини у їдальні Ради нардепи продовжили словесну перепалку вже на вулиці. Кожен озброївся телефоном.

Суперечка Тищенка та КуницькогоСуперечка Тищенка та Куницького / Фото Vesti.ua

Актуально Це серйозне покарання, Тищенко не в захваті, – Корнієнко про догану нардепу

Зауважимо, що це вже не перший конфлікт між нардепами у Раді за участю Тищенка. Так, 17 червня на пленарному засіданні Верховної Ради сталася сутичка через слова про те, що "фракцію ОПЗЖ потрібно розстріляти".

Ілля Кива з криком та претензією вибіг до трибуни Ради, де зчепився з Миколою Тищенком. Як згодом жартівливо написав олімпієць та професійний борець в греко-римському стилі "слуга народу" Жан Беленюк: "у поєдинку Тищенко – Кива перемогу здобув Микола Тищенко".

Додамо, що Тищенко та Куницький конфліктують не вперше. Торік депутати зійшлися після засідання фракції. Тищенко заявляв, що нібито Куницький злив фото з наради в Telegram-канал "Темний лицар".

Бійка Тищенка та Куницького у 2020 році: дивіться відео