Загалом від роботи відсторонили трьох людей, які займалися організацією свята, йдеться на сайті Херсонської ОДА.

Дивіться також Окупанти урочисто відкрили сміттєвий контейнер у Донецьку: фото

Голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв звільнив:

  • свою заступницю Світлану Чепігу;
  • керівника апарату облдержадміністрації Володимира Клюцевського;
  • відсторонив керівника управління культури, молоді та спорту ОДА Михайла Линецького.

Гусєв назвав їх відповідальними за організацію святкування 8 березня у сесійній залі облради. Саме вони начебто планували, узгоджували й реалізовували цей захід.

Службове розслідування планувалося провести протягом 10 днів, але мені було достатньо вчорашнього дня і сьогоднішнього ранку, щоб встановити винних,
– додав Гусєв.

Що відомо про скандальне святкування 8 березня

Відео запальних танців дівчат у залі Херсонської облради опублікував у своєму фейсбуці депутат Дмитро Булах. Привітали депутаток легендарною піснею гурту "Смажений кабанчик". Засідання ради відбулося вдень 6 березня напередодні Міжнародного жіночого дня. Уже за декілька днів відео з танцями облетіло мережу: користувачі критикували відверті танці посеред зали облради.

Як напівоголені дівчата вітали депутаток у Херсоні: відео

Фронтмен гурту "Степ" Андрій Череднюк у коментарі 24 каналу зазначив, що у таких костюмах гурт виступає давно. Зокрема в цьому образі дівчата танцювали в ефірі шоу "X-фактор", який транслювали на всю Україну. Тому гуртові не зрозумілий галас довкола цього виступу. За словами Череднюка, свій виступ гурт провів безкоштовно.

До слова: 24 канал також надіслав запит у Херсонську обласну раду, аби дізнатися, скільки коштів було витрачено на такий перформанс. Ми додамо цю інформацію, коли отримаємо відповідь.