Того дня професійний рятувальник Антон Тарасов вирушив на тихе полювання разом із донькою. Йшли лісом, коли раптом почули пронизливий гавкіт. Антон одразу побіг на звук і побачив на галявині чоловіка, що лежав без свідомості.

До слова: Фотограф рік намагався зробити ідеальне фото білок

"Ми вже поверталися до машини, коли почув лай собаки. Підійшовши ближче я побачив, що собака лежить на грудній клітині людини, яка була без свідомості. Одразу почав надавати першу медичну допомогу", – пригадав рятувальник.

В лісі у господаря песика стався гіпертонічний криз, саме тому він і втратив свідомість. Маленький Капітошка не розгубився – ані на секунду не залишав свого господаря.

закарпаття собака
Рятувальник почув пронизливий гавкіт та прибіг на допомогу


Собака врятувала життя господарю, який знепритомнів у лісі

"Якби не її пронизливий гавкіт, то не почув би рятувальник, не врятував би мого чоловіка. Я кажу: це її ж заслуга, що чоловік повернувся додому – в сім'ю, де його всі чекали", – зазначила дружина постраждалого Марія Сіткар.

Зараз чоловік у лікарні, його життю немає загрози. Та з журналістами поки не спілкується, пообіцяв зустрітися одразу після виписки. І познайомити всіх особисто зі своїм чотирилапим героєм.