"Сокіл" знову поступився "Неману"

4 листопада 2010, 19:58

Замість грандіозного камбеку, четверта поспіль домашня поразка. Український "Сокіл" поступився гродненському "Неману" у стартовому матчі третього кола регулярного чемпіонату білоруської Екстраліги.

Попри усі негаразди, кияни мало не стали героями ігрового дня. Пропустивши у першому періоді від Лисичкіна і Медведєва, “соколята” горіли з рахунком 0:4 посеред другої 20-хвилинки. До непристойної перевагу білорусів довели Якімович і Глєбов. І от тут "Сокіл" таки розправив крила.

Шахрайчук скоротив відставання ще до другої перерви. Згодом чисельною більшістю вдало скористався Єгоров, і врешті-решт до мінімального відставання українців звів Климентьєв. Усе це не враховуючи шайби киян, яку судді скасували після тривалого перегляду відеоповторів.

Так чи інакше, за рахунку вже 3:4 господарі кинулись уперед шістьма польовими на останніх хвилинах матчу. І як це часом трапляється, отримали у порожні ворота від Полушина. І, що прикро, двічі. 3:6 у підсумку на користь "Немана". У турнірній таблиці Екстраліги "Сокіл" міцно засів на 5 позиції.