В ефірі 24 Каналу показали відео, на якому Владімір Соловйов істерично-благально просить застосувати ядерну зброю проти НАТО. Зокрема російські пропагандисти жаліються, що їхня країна зазнає поразку за поразкою і дуже болісно реагують на нове озброєння, яке надходить до України.

Читайте також "Україна матиме тисячі танків": на шоу Скабєєвої панікують через поставки для ЗСУ

Соловйов вчергове зі своїм гостем заговорив про останній, хоч і сумнівний, козир в рукаві Росії – ядерну зброю.

Росію знову "ображають"

На відео пропагандист жалівся на перевагу НАТО у військовій техніці в 3,5 раза над Росією. Соловйов волав, що Захід сам змушує Росію застосувати свою ядерну перевагу. Мовляв, країни Європи віддають Україні військову техніку навіть не зі складів, а з того, що стоїть на озброєнні їхньої армії.

В какой момєнт ми скажемо "стоп" і начньом хріначить?,
– поставив питання Соловйов так, ніби в Росії тільки й чекають його команди.

Зауважимо, що така відчайдушність не завжди притаманна прихвосню Путіна. Коли той розуміє, що за такі слова навіть в Росії можуть відправити на шибеницю, пропагандист швидко змінює риторику.

Соловйов вчергове погрожує НАТО: дивитись відео

Російська пропаганда втратила шанс на одужання

  • Через передачу техніки до України у росіян розпочалась істерика, та вони засмітили інформаційний простір коментарями про те, що від Росії має бути "атвєточка".
  • На шоу пропагандистки Ольги Скабєєвої гість пішов проти усталеної методички, спростував інформацію, що західні танки не пристосовані для території України і надто складні в освоєнні. Натомість гість отримав чергову порцію криків та хамства.
  • Владімір Соловйов погрожує ударами по німецькій території, а тамтешнє керівництво називає "нацистами".