Зокрема знаний російський пропагандист та посіпака президента Росії Владіміра Путіна Владімір Соловйов у своїй пропагандистській програмі пройшовся по так званим цілям "специальной воєнной опєрациї", якою в Росії йменують війну проти України, інформує 24 Канал.

Дивіться також У Кремлі страшно "підгорає" від виділення Україні зброї: чого боїться оточення Путіна

Росіяни шукають "мотивацію" для українців

Один з гостей ток-шоу висловив думку, що Росія не достатньо чітко формулює задачі щодо того, "що ми (росіяни – 24 Канал) намагаємося сказати українському народу".

Не можна переставити боротись з нацизмом і сатанізмом, навіть на секунду. Залишіть на один місяць клумбу – якщо її не полоти, то там не буде квітів,
– заявив цей гість.

Російські пропагандисти "вражають" усіх своїм маразмом: дивитись відео

Соловйов неочікувано підтримав цю тезу. Він додав, що росіяни усвідомлюють "проти чого вони воюють", але їм потрібно сформулювати послання – "за що вони воюють", щоб "донести це українському народу".

"Спочатку була демілітаризація, денацифікація і намір відсунути кордони НАТО від Росії, а тепер біля нас опинилась Фінляндія, яка, очевидно, хоче реваншу. Прибалти тепер щось хочуть, поляки, а ми чого хочемо?", – бідкається майбутній в’язень Гааги.

Як ще за останній час відзначилась російська пропаганда

  • Російська пропаганда останні місяці посилено готує свою аудиторію до майбутніх поразок російської армії.
  • Зокрема нещодавно пропагандистка Скабєєва у відчаї закликала завдати удару по Польщі, але гість її ток-шоу запевнив, що цього не станеться через "політичні обмеження та домовленості".
  • На цьому ж ток-шоу прозвучала думка, що Володимир Зеленський насправді хороший президент і комусь би варто було в нього повчитися.