Психотерапевт Спартак Суббота вважає, що Пригожин є трошки пророком, адже, виступаючи на кладовщі, вже "готується до землі", звикає до "руського духу". Про це він розповів 24 каналу.

Зверніть увагу Пригожин натякнув найманцям: контракт закінчиться тільки, коли вони помруть

Пригожин має багато суперечностей

На думку психотерапевта, Пригожин – цікава людина.

При тому, що він намагається бути псевдопритомним, наче він такий розумний, наче він має говорити речі, які повинні мати сенс, ми бачимо в ньому багато суперечностей і конфронтаційних ідей,
– наголосив він.

Суббота навів приклад, коли Пригожин мовить, що життя людини має сенс, і якщо вона нічого не хоче змінювати у своєму житті, у неї на це є право.

"Але при цьому людина мусить обов'язково померти за країну", – підкреслив він.

Психотерапевт роз'яснює "сенс" заяв Євгенія Пригожина: дивіться відео

Радянська модель війни

За словами психотерапевта, йому це нагадує радянську модель війни, яка була найжорстокішою.

Ти мусив піти помирати за того, кого ти не обирав, за чужі ідеї. Українці помирали за ідею якогось збожеволілого вусатого дядька,
– вважає він.

На його думку, історія – циклічна, вона повторюється, але завдяки тому, що ми (українці – 24 канал) більш схильні до демократії, історія повторюється не у нас, але, на жаль, на нашій території.

Останні новини про Євгенія Пригожина та ПВК "Вагнер"

  • Росія дедалі більше покладається на ПВК "Вагнера", що належить олігарху Пригожину, для ведення повномасштабної війни в Україні. Наразі проти українців воює приблизно 50 тисяч вагнерівців.
  • Російські еліти невдовзі можуть опинитися у скрутному становищі. Це пов'язано з заявою Пригожина про те, що Росії необхідно конфіскувати розкішне майно та житло в еліт, які ігнорують або не підтримують військові дії через страх втратити свій привілейований спосіб життя, і передати для фінансування війни проти України.
  • Росії настільки бракує "добровольців", що "кухар Путіна Євгеній Пригожин хоче вербувати ув'язнених жінок. Їх відправлятимуть на війну з Україною.